508 056 531 / 602 689 901
·
biuro@lawandtaxcare.com
·
Pon - Pt 09:00-17:00
Skontaktuj się z nami

PRZEKSZTAŁCENIA, FUZJE, PRZEJĘCIA

Przekształcenia, fuzje, przejęcia - wdrażanie zmian organizacyjno-prawnych

Przekształcenia, fuzje i przejęcia to skomplikowane procesy, które wymagają solidnej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie prawa. Law & Tax Care to kancelaria, która posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej wielu różnych branż, w tym również w zakresie przekształceń, fuzji i przejęć. Nasza kancelaria doradza we wszystkich aspektach łączenia, przekształcenia czy podziału spółek oraz przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego.

Przekształcenia spółek oraz działalności gospodarczej

Przekształcenia mogą dotyczyć różnych podmiotów, zarówno spółek, jak i przedsiębiorstw. Pod względem prawnym procesy te wymagają szczególnego przygotowania i doświadczenia w negocjacjach. Zatem planowanie procesu przekształcenia, a także samo przekształcenie spółki wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia. Przygotowanie planu przekształcenia oraz przeprowadzenie analizy due diligence to kluczowe elementy procesu, które wymagają wsparcia prawników. Kancelaria Law & Tax Care oferuje kompleksową obsługę prawną dotyczącą przekształceń, zarówno w trybie uproszczonym, jak i złożonym. Prawnicy firmy Law & Tax Care posiadają wiedzę i umiejętności, by w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom klientów w zakresie przekształceń spółek oraz jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego.

Fuzje i przejęcia - przeprowadzanie procesów łączenia

Fuzje i przejęcia to skomplikowane transakcje, które wymagają odpowiedniego przygotowania i przeprowadzenia. Dlatego też przedsiębiorstwa oraz spółki wymagają kompleksowej obsługi prawniczej w tym zakresie. Prawnicy kancelarii Law & Tax Care oferują kompleksowe wsparcie w przygotowaniu oraz przeprowadzaniu procesu fuzji i przejęcia na każdym etapie. W tym także wsparcie w negocjacjach z kontrahentami, w opracowaniu i określeniu szczegółów transakcji, a także w dostosowaniu podatkowym.
Prawnicy firmy są w stanie sprostać wymaganiom klientów w zakresie podziału firm, przedstawicielstw, udziałów oraz różnych podmiotów w procesie fuzji i przejęć.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie przekształceń spółki lub fuzji i przejęć, zgłoś się do kancelarii Law & Tax Care. Jest to solidny partner dla przedsiębiorstw oraz spółek, a także dla osób fizycznych, które zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej lub chcących założyć spółkę.

Pomagamy naszym Klientom we wdrażaniu zmian tak, aby dostosować je do warunków prowadzenia działalności gospodarczej