508 056 531 / 602 689 901
·
biuro@lawandtaxcare.com
·
Pon - Pt 09:00-17:00
Skontaktuj się z nami

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ NOWY SĄCZ

LAW AND TAX CARE to kancelaria prawna o ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca kompleksową obsługę – zarówno w zakresie prawa, jak i finansów oraz księgowości. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, który rozpoczyna działalność, czy też właścicielem już istniejącej firmy, nasza kancelaria gotowa jest zapewnić Ci kompleksowe wsparcie prawno-podatkowe i księgowe. Swoje usługi kierujemy w stronę osób prawnych, przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich firm, a także fundacji, stowarzyszeń oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Zakres naszych działań w tym zakresie obejmuje m.in.:

Rejestrację firm

Pomagamy w procesie rejestracji firm zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), jak i w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Dzięki naszej pomocy, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej staje się prostsze i bardziej efektywne.

Prowadzenie rozliczeń podatkowo-skarbowych

Nasz zespół ekspercki zajmuje się skomplikowanymi zagadnieniami podatkowymi, pomagając naszym klientom w prawidłowym i zgodnym z przepisami prowadzeniu rozliczeń podatkowych oraz skarbowych – w tym prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego.

Rejestrację i rozliczanie VAT

Specjaliści z naszej kancelarii zajmują się rejestracją firmy w systemie podatkowym VAT oraz bieżącym rozliczaniem podatku od towarów i usług. Zapewniamy, że wszystkie formalności są dopełniane zgodnie z obowiązującymi przepisami i zawsze na czas, co pozwala uniknąć wszelkich problemów związanych z niedopełnienieniem tego obowiązku.

Sprawozdawczość finansowo-podatkową

Pomagamy w przygotowywaniu raportów finansowych oraz dokumentacji podatkowej, dbając o zachowanie zgodności z wymaganiami prawnymi.

Reprezentowanie podatników przed organami podatkowymi

Reprezentujemy podatników w kontaktach z organami kontroli skarbowej w kwestiach dotyczących zaległości podatkowych, zwrotu VAT, kwestii spornego naliczenia składek ZUS oraz zwrotu podatku od pracy najemnej za granicą. Pozwala to uniknąć zbędnych trudności i stresu związanego z kontaktami z urzędami. Ponadto udzielamy porad z zakresu prawa podatkowego, wskazując Klientom najkorzystniejsze rozwiązania.

Usługi dla osób fizycznych

Nie tylko firmy, ale także osoby fizyczne mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie rozliczeń podatkowych. Dbamy o to, aby nasze usługi były jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Działamy z pełnym zaangażowaniem, dbając o interesy naszych Klientów i zapewniając im profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu, możemy pomóc osiągnąć sukces i zminimalizować ryzyko finansowe.