508 056 531 / 602 689 901
·
biuro@lawandtaxcare.com
·
Pon - Pt 09:00-17:00
Skontaktuj się z nami

ADWOKAT PRAWO RODZINNE NOWY SĄCZ

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach prowadzonej prywatnej praktyki prawniczej. Jesteśmy gotowi świadczyć kompleksową pomoc prawną w dziedzinie prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zdajemy sobie sprawę, że sprawy rodzinne i cywilne mogą być trudne, skomplikowane i pełne emocji, dlatego jesteśmy po to, aby ułatwić całość, prowadząc do korzystnego rozwiązania każdej sprawy.

Sprawy rodzinne i opiekuńcze - nasze wsparcie obejmuje następujące obszary:

Rozwody

Oferujemy wsparcie w sprawach rozwodowych, zarówno tych opartych na obiektywnych przyczynach, jak i bez orzekania o winie. Nasz zespół pomoże Państwu przejść przez ten trudny proces, dbając o dobro dzieci i podział majątku.

Opieka nad dziećmi

Pomagamy w ustalaniu opieki nad dziećmi, ustalaniu kontaktów rodziców z dziećmi oraz w kwestiach związanych z władzą rodzicielską, w tym jej ograniczeniem lub pozbawieniem.

Alimenty

Oferujemy wsparcie w sprawach alimentacyjnych, w tym zasądzeniu alimentów, ich zmianie lub uchyleniu.

Spadki

Pomagamy w sprawach związanych z nabyciem spadku, ustaleniem nieważności testamentu, podziałem spadku i sprawach o zachowek.

Najlepsze wsparcie w trudnych momentach

Kancelaria prawna LAW AND TAX CARE skupia doświadczonych prawników specjalizujących się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Nasi prawnicy mają nie tylko rozległą wiedzę, ale również empatię i zrozumienie dla trudnych sytuacji, które mogą wystąpić w przypadku spraw rodzinnych. Dla nas liczy się Państwa spokój i interes, dlatego służymy kompleksowym wsparciem, by nie generować dodatkowego stresu i niepotrzebnych emocji.

Rozwiązywanie spraw rodzinnych i cywilnych może być trudne, dlatego nie należy pozostawać z tym samemu. Jesteśmy tu, aby pomóc Państwu w znalezieniu najlepszych rozwiązań i reprezentować Wasze interesy przed sądem. Skorzystajcie z naszych usług, a nasza kancelaria z pewnością pomoże osiągnąć pozytywne rezultaty, z jak najmniejszą szkodą emocjonalną dla naszych Klientów.