508 056 531 / 602 689 901
·
biuro@lawandtaxcare.com
·
Pon - Pt 09:00-17:00
Skontaktuj się z nami

DORADCA PODATKOWY NOWY SĄCZ

Doradztwo prawno - podatkowe

Kancelaria Law and Tax Care oferuje kompleksowe doradztwo prawno – podatkowe dla przedsiębiorców, reprezentując ich w bieżących sprawach związanych z podatkami oraz podczas postępowań podatkowych. Nasze usługi doradztwa podatkowego są oparte na wysokich standardach etyki i zaangażowaniu w klienta. To pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom indywidualnego podejścia i wsparcia na każdym etapie współpracy.
Nasza kancelaria zatrudnia doświadczonych doradców podatkowych, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach doradztwa podatkowego. W tym w doradztwie w zakresie podatków pośrednich, cen transferowych, kwestiach związanych z administracją podatkową oraz w reprezentowaniu klientów przed sądami administracyjnymi.

Doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego oraz prawa pracy

Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa spółek handlowych, prawa pracy, umów, prawa cywilnego oraz administracyjnego. Nasza działalność ma na celu zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia w zakresie prawa i pomóc w skutecznym i efektywnym zarządzaniu firmą. Zapewniamy zgodność z obowiązującymi przepisami i minimalizując ryzyko wystąpienia ewentualnych problemów.

Nasz obszar działania w zakresie poszczególnych dziedzin obejmuje między innymi:
– wybór formy prawnej dla określonej działalności
– sporządzanie umów i regulaminów spółek
– sporządzanie umów pracowniczych
– doradztwo dotyczące prawa własności intelektualnej
– doradztwo dotyczące zasad i procedur działania organów administracyjnych
– udzielanie pomocy prawnej w zakresie postępowań administracyjnych i sądowych
postępowania sądowe – reprezentowanie klientów

Doradztwo podatkowe

W zakresie podatków, oferujemy profesjonalne bieżące doradztwo podatkowe, dotyczące między innymi schematów podatkowych i efektywnego zarządzania podatkowego.
W ramach doradztwa podatkowego, oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów, a także reprezentujemy klientów w postępowaniach podatkowych oraz pomagamy w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych.
Jako kancelaria podatkowa, oferujemy naszym klientom indywidualne podejście, co pozwala nam na skuteczne reprezentowanie w postępowaniach podatkowych w przypadku kontroli skarbowej oraz przed sądami administracyjnymi.
Nasze kompleksowe wsparcie pozwala klientom skupić się na prowadzeniu biznesu, a my zajmujemy się ich kwestiami podatkowymi.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie podatków, skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci w rozwiązaniu wszelkich kwestii dotyczących podatków.